сплав на Дністрі рафтинг-тури Дністром

Сайт Тернопільського Турклубу про рафтинг на Дністрі

Сплави по Дністру

рафтинг на Днестре рафтинг на Дністрі

 

Дністер туристичний: маршрути і цікавинки

відпочинок на Дністрі

Унікальна можливість проплисти по каньйону, висота скель якого досягає 80 метрів. Дністер - велична річка, яка подарує Вам незабутній сплав по одному із найбільших у Європі каньйонів. Річка не така бурхлива, як Черемош або Прут, а завдяки високим берегам тут утворився своєрідний власний клімат, з унікальною рослинністю і майже завжди гарною погодою.

Відпочинок на Дністрі підійде тим, хто хоче забути шум міста і насолодитися гладдю води. Порибалити, покупатися і трохи розім'ятися. Сплав по річках України - заняття, яке поглинає все більше туристів. Ми хочемо запропонувати Вам кілька варіантів турів, а Ви вибирайте, який водний похід по Дністру Вам підходить.

Найкращі варіанти відпочинку для всієї родини на Дністровському каньйоні

Встигнути все за один день. Одноденний тур, під час якого ви пройдете 34 кілометри. Розпочнеться Ваше подорож в селі Нижнів і закінчиться в смт. Коропець. Ми надамо все необхідне спорядження для сплаву, а інструктори розкажуть і покажуть все, що потрібно для комфортного сплаву на байдарках по Дністру, або на катамаранах.

відпочинок на Дністрі

Тур на вихідні. Коли хочеться трохи відпочити від суєти. Починаємо сплав з села Нижнів. У перший день, крім водної прогулянки, Вас чекає піша, через луг, на узлісся і навіть в печеру. До вечора ми розбиваємо табір на березі, а Ви можете покупатися і порибалити, поки готується смачна та ситна вечерю. Ночуємо все в наметах на чистому повітрі. А на наступний день продовжуємо свій водний похід. Нас чекають ще дві зупинки для споглядання пам'яток.

На Дністер на три дні. Зустрічаємося в Івано-Франківську. Цей захоплюючий тур покаже вам красу Дністра і його берегів. Ви побачите печеру відлюдника, замки, Джуринський водоспад.

Також з нами ви зможете відправитися на чотири-, п'яти, семи і одинадцяти денний тур по Дністру. Родзинка таких тривалих сплавів - можливість відчути себе трохи відлюдником, побути далеко від цивілізації, отримати насолоду від злиттям з природою, побачити багато цікавих місць, збережених в своєму первісному вигляді, архітектурних споруд, таких як Хотинський замок. Сплави на байдарках по Дністру просто ідеальні для такої мети. Через високі береги каньйону, ви будете відчувати себе єдиними на землі, і тільки вийшовши на берег і побачивши здалеку село, Ви згадаєте про існування інших людей.

відпочинок на Дністрі